אפליקציית .lee

הרבה יותר נוח באפליקציה
חזור

אפליקציה לניהול יומן שיעורים ותורים חינם!

כולל הפקת חשבוניות/קבלות, ללא עלות! נהלו שיעורים קבוצתיים, תורים ופגישות ביומן אחד מתקדם עם אפשרות הזמנה אונליין וקבלת תשלומים!
calendar-image
נהלו שיעורים קבוצתיים, תורים ופגישות ביומן אחד מתקדם עם אפשרות הזמנה אונליין וקבלת תשלומים!

כל הכלים שהעסק שלכם צריך, באפליקציה אחת וללא עלות!

כל הכלים שהעסק שלכם צריך, באפליקציה אחת וללא עלות!

חישפו את העסק שלכם לקהל חדש!

עשרות אלפי משתמשים יומיים באפליקציה שלנו מחפשים בדיוק את מה שיש לכם להציע! משתמשי האפליקציה ימצאו אתכם כאשר הם יחפשו את סוג השירות שלכם בקרבכם, רק לקוחות שביקרו אצלכם יכולים לדרג אתכם, דירוג גבוה יעזור לכם למשוך לקוחות חדשים נוספים!
phone-image

סוגי העסקים שהאפליקציה שלנו מתאימה להם 👇

card-image
כושר / fitness
סטודיו לאימונים יוגה פילאטיס מכשירים ריקוד חדר כושר פילאטיס מזרן מאמני כושר חוגים אימונים אישיים ועוד …
card-image
ביוטי
אסתטיקה רפואית מכון יופי מספרה ציפורניים איפור ערב שיזוף הסרת שיער קעקועים ועוד …
card-image
בריאות
ספא רפואה אלטרנטיבית תזונה ועוד …

שאלות & תשובות

איך מקבלים חשיפה לעסק ? עמוד העסק שלכם יופיע באתר ובאפליקציה שלנו בהם צופים עשרות אלפי לקוחות בכל יום, כאשר יחפשו באפליקציה שלנו או במנועי חיפוש באינטרנט את סוג השירות שלכם באזורכם, באפליקציה תציג את העסק שלכם בתוצאות! צבירת דירוג יקפיץ את חשיפת העסק שלכם ליותר לקוחות.
מה הקאטצ׳? אין עלות בכלל? נכון מאוד, אין עלות כלל! אנחנו מאמינים בעצמנו ובהתפתחות שלנו להפוך להיות אתר נותני השירות הגדול בתחום הכושר וה- wellness בישראל! אתם הם אלו שמרוויחים! הפלטפורמה שלנו מאפשרת לכם לנהל את העסק באופן מלא, ללא עלות ולתמיד!
האם אפשר להתחבר לסליקה וחיובים באשראי ? כמובן, הסליקה באפליקציה ובאתר שלנו מתבצעת באמצעות התשתית של ״Grow״ פתרונות סליקה (״משולם״ לשעבר), ניתן לבצע חיבור בקלות דרך מערכת הניהול של lee ולהתחיל לקבל עסקאות באשראי בתוך 48 שעות.
המערכת עובדת גם מעמדת מחשב נייח ? בהחלט, המערכת מבוססת על טכנולוגיה רספונסיבית ומתאימה את התצוגה לכל מכשיר, מתאים גם לאנשים הפעילים בעיקר מהנייד וגם לעבודה מורכבת עם מספר רב של אנשי צוות מעמדת מחשב בעסק, משרד או בבית. החיבור הוא אינטרנטי ופשוט ע״י אימות טלפוני.
מה לגבי שירות ותמיכה? על אף שהשימוש במערכת הוא ללא עלות, אנחנו כאן לשירותכם בימים א׳-ה׳ בין השעות: 08:30-17:30, זמינים לכל שאלה בווטסאפ במספר: 0549502764